Marka Talalay – synonim komfortu i luksusu

Jakość snu wpływa na codzienne funkcjonowanie. W związku z tym warto postawić na materac dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Szukając podłoża dostosowującego się do kształtu ciała, sprawiającego, że można zapomnieć o bólu pleców dobrze zwrócić uwagę na lateks Talalay od MK Foam. Wysoka jakość wykonania, różne stopnie twardości, a także wypełnienie z naturalnego lateksu pozwalają na efektywny sen. Za co jeszcze można polubić Talalay?

Co wyróżnia markę Talalay?

Materace Talalay są wypełnione naturalnym lateksem pozyskiwanym z mleczka kauczukowego, które dostarcza drzewo o nazwie hevea brasiliensis. Proces polega na ubijaniu substancji, a następnie pozyskiwaniu pożądanego kształtu, dzięki jej zamrażaniu i późniejszemu etapowi wulkanizacji. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że lateks Talalay nie zawiera żadnych niebezpiecznych dla zdrowia substancji oraz ma neutralny zapach, dlatego poleca się go zarówno dla alergików, jak i dzieci. Ponadto produkt jest odporny na roztocza, co ma dobry wpływ na ogólny stan zdrowia osób z niego korzystających. Marka Talalay przypadnie do gustu osobom stawiającym na wygodę, ponieważ materace wypełnione naturalnym lateksem cechują się zwartą, jednolitą strukturą. Doskonale przepuszczają powietrze, utrzymując odpowiednią temperaturę, co zapewnia komfort cieplny osobie śpiącej.

Marka VITA TALALAY oraz MK Foam, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworzy produkty dla osób lubiących wyłącznie to, co najlepsze. Materace doskonale reagują na zmianę nacisku, więc dobrym snem mogą cieszyć się zarówno osoby śpiące na plecach, jak i te zasypiające na boku czy też brzuchu, ponieważ za każdym razem lateks dopasowuje się do kształtu kręgosłupa. Sen to również czas na ukojenie i relaks po trudach dniach, dlatego Talalay dba oto, aby materace były elastyczne, dzięki czemu ciało może odpocząć. Marka VITA TALALAY oraz MK Foam ma na uwadze także troskę o środowisko, więc stworzone produkty są ekologiczne.